در فرهنگ لغات مفهوم امنیت به معنای در معرض خطر نبودن یا از خطر محافظت شدن است. امنیت به صورت وسیع، در مفهومى به کار گرفته شده که به صلح، آزادى، اعتماد، سلامتى و دیگر شرایطى اشاره مى‌کند که فرد و یا گروهى از مردم، احساس آزادى از نگرانى، ترس، خطر یا تهدیدات ناشى از داخل یا خارج را داشته باشند.

شاید بتوان مهمترین زیرساخت در همه ابعاد زندگی را مقوله امنیت دانست؛ چه در محیط کار، در محیط زندگی، چه در محیط تحصیل و چه در فضای عمومی جامعه.

البته مفهوم امنیت انواع مختلفی را شامل می‌شود از جمله امنیت عمومی، امنیت فردی، امنیت خانوادگی، امنیت اجتماعی، امنیت ملی، امنیت داخلی، امنیت منطقه‌ای، امنیت بین‌الملل و امنیت سایبری.

مسلم است که امنیت در محیط زندگی، یکی از اصلی‌ترین سطوح امنیت است که می‌تواند زیربنایی برای همه انواع امنیت که نام برده شد، باشد.

امنیت در محیط زندگی

امنیت در محیط خانگی شامل مجموعه اقداماتی است که هدف آن حفظ امنیت و سلامت افراد در داخل خانه است. این شامل موارد زیر می‌شود:

امنیت فیزیکی

این شامل محافظت از خانه در برابر دستبرد، سرقت و نفوذ است. اقدامات امنیتی لیلیان پالاس شامل قفل درب‌ها، درب‌های ضدسرقت، پنجره‌های قوی و قفل‌های محافظ، سیستم‌های امنیتی مانند دوربین‌های مداربسته و وجود چندین پایگاه نگهبانی می‌باشد.

امنیت حریم خصوصی

امنیت حریم خصوصی، ضامن حفظ حریم خصوصی افراد در داخل خانه است. این شامل محافظت از اطلاعات شخصی، جلوگیری از نفوذ به حریم خصوصی افراد توسط اشخاص غیرمجاز و استفاده از پنجره‌های با پوشش مناسب برای افراد خارج از خانه می‌شود.

از مهمترین اقداماتی که در لیلیان پالاس در حوزه امنیت حریم خصوصی می‌توان به آن اشاره داشت کنترل ورود و خروج و ممانعت از ورود افراد متفرقه به مجتمع می‌باشد.

امنیت برق و آتش‌نشانی

استفاده از سیستم‌های برقی و اتصالات برق با استانداردهای امنیتی، استفاده از راه‌های پنهان‌سازی سیم‌ها و پریزها، استفاده از تجهیزات آتش‌نشانی مانند سیستم اعلام و اطفا حریق از جمله اقدامات و امکانات لیلیان پالاس در این زمینه است.

لیلیان پالاس، ضامن آسایش شما زیر سایه امنیت است.

دیدگاهتان را بنویسید