امکانات پروژه

  • سه ساختمان نگهبانی در محوطه
  • بیش از  ۱۷۰۰ مترمربع فضای سبز
  • محوطه‌سازی بسیار زیبا، محیطی امن بدلیل عدم تردد خودرو در محوطه 
  • کنترل ترددها در فضاهای مشاع مجموعه با دوربین مدار بسته
  • هر بلوک دارای واحد سرایدار 
  • هر بلوک دارای سالن چندمنظوره اختصاصی
  • هر واحد دارای پارکینگ و انباری اختصاصی
  • مجموعه هایپر خدماتی داخلی
امکانات رفاهی مجتمع
هایپر خدماتی
خدمات فنی
خدمات نظافت
کارواش
سالن اجتماعات
اعلام و اطفاء حریق
دوربین مدار بسته
فیبر نوری
شوت زباله
کنترل ورود و خروج
امکانات اختصاصی بلوک VIP
اتاق مطالعه
فضای کار اشتراکی
لابی مجلل
سالن ورزشی
library

اتاق مطالعه

کتابخانه، در بسیاری از کشورها نماد فرهنگ و یکی از نشانه‌های تمدن به شمار می‌رود و از زمان‌های بسیار دور نیز نقش آگاهی‌سازی افراد جامعه را به عهده داشته است. امروزه، با وجود تحولات دیجیتال و فناوری‌های جدید، هنوز کتابخانه‌های بسیاری وجود دارند که مکانی آرامش بخش برای افراد فراهم می‌کنند. وجود چنین فضایی در محل زندگی شما می‌تواند بسیار لذت بخش باشد.

coworking

فضای کار اشتراکی

درگیری مردم با تکنولوژی‌هایی نظیر اینترنت و فضای مجازی باعث شده حتی انسان‌ها در کنار خانواده نیز بصورت فردی زندگی کنند. اما با این حال از آنجایی‌که انسان موجودی اجتماعی است وجود مکان‌هایی مانند فضاهای کار اشتراکی می‌تواند گزینه خوبی برای برقراری این تعاملات و رفع نیاز افراد به ارتباطات اجتماعی باشد.

floor-mop

خدمات نظافت داخل آپارتمان

انسان‌ها از دیرباز درگیر نظافت منازل بوده‌اند که در حال حاضر بسیاری از افراد زمان کافی برای انجام آن را ندارند. یکی از امکانات لیلیان پالاس که توسطبهره بردار  ارائه خواهد شد ، خدمات نظافت داخل آپارتمان است که باعث صرفه‌جویی در هزینه و زمان شده و می‌توانید وقت بیشتری را به کارهای شخصی و در کنار خانواده بگذرانید.

gym

سالن ورزشی

وجود یک سالن ورزشی ، سبب فراهم نمودن رفاه برای ساکنان آتی برج VIP است؛ با توجه به مشغله‌های کاری و محدودیت زمانی برای ساکنین محترم وجود یک فضای بزرگ ورزشی می‌تواند تمام دغدغه‌های شما برای داشتن سلامتی را فراهم کند، سالن چندمنظوره در دیگر بلوکهای این پروژه برای تمام سلایق ورزشی بسیار مناسب بوده و تمام انتظارات شما از یک مجموعه ورزشی را برآورده خواهد کرد.

presentation

سالن اجتماعات

برای کلیه بلوکها در طبقه همکف به جهت رفاه بیشتر ساکنین سالن اجتماعات تدارک دیده شده است تا شما سروران گرامی بتوانید جلسات ، مراسمات و شادی‌های خود را با این مجموعه شریک شده و نهایت لذت را از آسودگی و رفاه داشته باشید.

fire-control-system

سیستم اعلام و اطفاء حریق

امروزه از سیستم‌های اعلام حریق به‌طور گسترده در ساختمان‌ها و اماکن مسکونی، اداری و صنعتی استفاده می‌شود، تا در مواقع بروز آتش‌سوزی به موقع به ساکنین ساختمان اطلاع داده شود. با این کار خسارت‌های ناشی از حریق به حداقل می‌رسد و حتی‌الامکان از تلفات جانی جلوگیری می‌شود. با توجه به پیشرفت فناوری در سال‌های اخیر، این سیستم‌ها از نظر ساخت و عملکرد قطعات، بسیار متحول شده‌اند. در مجتمع مسکونی لیلیان پالاس از مجهزترین سیستم اعلام و اطفاء حریق استفاده شده است.

CCTV

کنترل و تامین امنیت

در زندگی شهری و شلوغ امروزی، احساس امنیت و آرامش جز موارد ضروری برای افراد است. به‌خصوص در محل زندگی، همه ما به دنبال تأمین این مهم می‌گردیم. باتوجه به شرایط زندگی در محیط‌های شهری و شلوغ، حفظ امنیت در برابر سرقت و سارقین جزو مواردی است که اصولاً اغلب افراد به دنبال آن می‌گردند. یکی از بهینه‌ترین راه‌حل‌ها استفاده از دوربین‌‌های مدار بسته است که مجتمع مسکونی لیلیان پالاس با تجهیز پیشرفته‌ترین دوربین‌های مدار بسته به این مهم رسیده است.

FTTH

شبکه فیبر نوری

در سراسر جهان، افراد به‌طور فزاینده‌ای خواهان پهنای باند بالاتر و انتقال سریع‌تر داده‌ها هستند. یافته‌های ‌تحقیقاتی نیز نشان‌دهنده این است که جوامع برخوردار از زیرساخت‌های ‌فیبر نوری، دارای سرانه تولید ناخالص داخلی بیشتری هستند. همچنین، یکی از فاکتورهایی که افراد هنگام انتخاب محل زندگی خود در نظر می‌‌‌گیرند، استفاده از به‌روزترین فناوری‌ها در ساختمان است.  مجتمع مسکونی لیلیان پالاس تنها مجتمع مسکونی در شهر اندیشه است که زیرساخت فیبر نوری را دارا می‌باشد.

waste

شوت زباله

شوتینگ زباله، سیستمی است برای دور انداختن زباله و پسماند در ساختمان‌های مدرن و بلند مرتبه طراحی می شود. اجرای این سیستم نه‌تنها جمع‌آوری زباله و پسماند را ساده و آسان می‌نماید بلکه برای ساختمان‌های بلندمرتبه نیز صرفه اقتصادی دارد.

entry-exit

کنترل ورود و خروج

مبادی ورودی و خروجی هر ساختمان نقاطی هستند که بیش از هر جایی باید به آن ها توجه کرد چرا که بیشترین تردد در این نقاط رخ می‌دهد پس بیشترین تهدید از این نقاط به مجموعه وارد می‌شود. از آنجایی که مجتمع‌های مسکونی، دارای واحدهای بسیار زیادی هستند و هر واحد نیاز به حداقل یک پارکینگ دارد، برای کنترل تردد ماشین‌ها در قسمت ورودی و خروجی پارکینگ می‌توانید از راهبندهایی که قابلیت اتصال به نرم‌افزارهای پلاک خوان را دارند استفاده نمایید تا مانع از ورود افراد غیر مجاز به داخل ساختمان شوید.