برای سال‌ها کسب و کارها از مشتریان خود می‌خواستند که درخواست‌های خود را از طریق فرم‌های وب‌ سایت و یا از طریق ایمیل ارسال کنند، در این شیوه هیچ‌گونه کنترل متمرکز و یکپارچه‌ای بر نحوه خدمات وجود نداشت، ما با کمک سامانه تیکتینگ لیلیان پالاس با فراهم آوردن بستری برای مدیریت ارتباط با مشتریان خود فراهم نموده‌ایم.

درواقع وقتی که کسب و کارها شروع به کار می‌کنند، اغلب برای ارائه پشتیبانی به مشتری به ایمیل متکی‌اند. اما همینطور که کسب و کارها رشد می‌کنند و دامنه خدماتشان افزایش پیدا می‌کند، لازم است که بستر یا پلتفرم اختصاصی برای پشتیبانی و ارائه خدمات به مشتریان در نظر بگیرید. اگر می‌بینید کارشناسان خدمات مشتریان در انبوهی از ایمیل‌های بی‌پاسخ در حال غرق شدنند، وقت آن رسیده به فکر استفاده از یک ابزار تیکتینگ مدرن برای کارایی عملیاتی بهتر باشید.

تیکت چیست؟

تیکت (Ticket) اصطلاح بین‌المللی پرسیدن سوال کتبی در قالب یک نامه رسمی از پشتیبانی است. بسیاری از شرکت‌ها تیکت را به عنوان اولین و بهترین روش پشتیبانی خود معرفی می‌کنند. به عبارت ساده‌تر، در سیستم تیکتینگ، شما درخواست‌های خود را به‌صورت الکترونیکی ثبت می‌کنید و پاسخ خود را هم به همین شکل دریافت می‌کنید.

یک سیستم پشتیبانی مانند سامانه تیکتینگ لیلیان پالاس، در مرحله اول هر پیغامی را به صورت یک سند یا تیکت ذخیره می‌کند. این تیکت‌ها درواقع تعاملات انجام شده حول محور یک مورد پشتیبانی یا خدمات را ثبت می‌کنند. تیکت بین کارشناس و مشتری گذاشته می‌شود و ارتباطشان به صورت یک رشته (Thread) پیوسته ثبت می‌شود. هر دو طرف یعنی هم کارشناس و هم مشتری می‌توانند مجددا به هر نقطه یا بخشی از این رشته ارتباطی مراجعه یا به آن اشاره کنند.

بعد از ایجاد تیکت، کارشناسان خدمات مشتریان مجموعه لیلیان پالاس می‌توانند از جانب خودشان بر روی مشکل کار کنند. پس از انجام این کار سامانه تیکتینگ به کارشناس مربوطه هشدار داده که یک پیام در تیکت ثبت شده و کارشناس می‌تواند فوراً به آن رسیدگی کند. بعد از اینکه مشکل در نهایت حل شد، یا کارشناس یا مشتری می‌توانند تیکت را ببندند.

سیستم تیکتینگ چطور کارها و ارتباطات را سازماندهی می‌کند؟

با سیستم تیکتینگ، درخواست‌های (تیکت‌های) ارسال شده در یک محل ذخیره می‌شوند. در این صورت واحد پشتیبانی شرکت بدون نیاز به ابزارهای دیگر می‌تواند تیکت‌ها را اولویت‌بندی، ردیابی و پیگیری کند.

دسترسی به تیکت‌های قبلی

سیستم تیکتینگ این امکان را فراهم می‌کند که به مکالمات و درخواست‌های قبلی مشتریان که به هر طریقی ارسال شده دسترسی داشته باشیم و با این روش می‌توان پاسخ‌های بهتر و مفیدتری به مشتریان بدهیم .

در راستای احترام به حقوق مشتری ، شما عزیزان می‌توانید جهت برقراری ارتباط با دپارتمان‌های لیلیان پالاس، از طریق سامانه تیکتینگ لیلیان پالاس با ما در تماس باشید.

لذا از خریداران محترم تقاضا داریم جهت بهره مندی از خدمات سایت و ارتباط با مجموعه لیلیان نسبت به ثبت نام خود در سایت اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید