به گزارش لیلیان مدیا فرآیند تحویل واحدها توسط امور مشتریان لیلیان پالاس آغاز شد که این عملیات، طی فرآیندی متشکل از واحدهای فنی و اجرایی، کنترل کیفیت (QC) و امور مشتریان (CRM) در جریان است.

در این فرآیند، واحد فنی و اجرایی پس از اتمام کار ساخت، واحد مسکونی را به واحد QC سازمان تحویل می‌دهد تا طی بررسی‌های لازم، کیفیت واحد مسکونی بررسی شده و تاییدیه QC صادر شود.

واحد QC بطور مستمر رعایت کیفیت در اجرا مطابق با استانداردها را کنترل می‌نماید و پس از اتمام کامل عملیات اجرایی هر واحد مسکونی اقدام به کنترل آن مطابق با چک‌لیست‌ها می‌نماید و در نهایت آپارتمان را از واحد فنی و اجرایی تحویل گرفته و جهت طی نمودن فرآیند تحویل به مشتری به قسمت امور مشتریان واگذار می‌نماید.

واحد CRM مسئول حفظ حقوق مشتریان است. بدین صورت که پس از اتمام عملیات اجرایی واحد مسکونی بخش QC کیفیت اجرا و رعایت استانداردها را بررسی می‌نماید و در صورت تایید، واحد مسکونی تحویل بخش CRM می‌شود، مسئول مربوطه به عنوان نماینده مشتریان با توجه به چک‌لیست‌های مربوطه اقدام به کنترل نهایی نموده و در صورت تایید، فرآیند تحویل واحد به مشتریان عزیز آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید