مدیریت بهره‌برداری

در دنیای امروزی، توسعه پایدار و رونق‌بخشی به صنعت ساختمان دیگر به شکل سنتیِ خود اداره نمی‌شود و مباحثی چون مدیریت بهره‌برداری، برندینگ و خدمات پس از فروش از جمله موضوعاتی هستند که این امر را دربرمی‌گیرند.
استقلالِ مدیریت بهره‌برداریِ مجموعه سازندگان، نه‌تنها در اجرا و اتمام پروژه مشکلی ایجاد نکرده، بلکه می‌تواند انجام هر چه هوشمندانه‌تر و حرفه‌ای‌تر این فعالیت را برای سرمایه‌گذاران تضمین نماید.
پر واضح است که ارائه خدمات به بهترین شکل با بهینه‌ترین هزینه، نکته‌ای مهم از نگاه مشتریان است. علاوه بر تامین رضایت مشتری، هدفی فراتر وجود دارد و آن حفظ اعتبار برندینگ می‌باشد.
همچنین نگهداری فنی و مهندسی چنین پروژه‌هایی مطمئناً کاری تخصصی بوده و از توان مالکان مجتمع خارج خواهد بود.
لیلیان پالاس با نیروهای متخصص و مجرب خود امنیت، ایمنی، رفاه و آسایش را با بالاترین سطح استاندارد برای ساکنین آن مجموعه به ارمغان آورده است. این مطلوب، توسط مجموعه کاریِ تعریف شده‌ای تحت عنوان «لیلیان لایف» خدمت‌رسان شما خواهد بود.

شرکت فنی و مهندسی کارکیاکوشک، افتخار آن را دارد که با حدود نیم قرن تجربه در امر ساخت و ساز بر طبق اصول و موازین مهندسی و بهره‌‎مندی از بهترین متخصصین، ساخت ۹۵۰ واحد مسکونی، ۲۲ باب مدرسه، ۲ باب مسجد، مجتمع فرهنگی و کتابخانه و ۶ مجتمع تجاری  را به اتمام رسانده است.

ضمنا این شرکت پروژه های بازار بزرگ نقش اندیشه، پروژه ۵۴۵ واحدی لیلیان پالاس، مجتمع تجاری نگارستان و ارغوان را در قالب شرکت لیلیان لایف مدیریت و نگهداری می‌نماید.

 

ماموریت ما بهره‌برداری، نگهداری و مدیریت پروژه‌های عظیم این شرکت به منظور حفظ ارزش برند و رضایتمندی مشتریان است.

 

بازار بزرگ اندیشه

این اثر ماندگار در زمینی به‌مساحت ۵/۲  هکتار و با زیربنای ۱۱۵ هزار مترمربع در ۳ طبقه شامل کاربری‌های مختلف تجاری، فرهنگی، مذهبی، پارکینگ و غیره ساخته شد . عملیات اجرایی این بنا در شهریور سال ۹۰ مشتمل بر ۱۲ سرا در سه طبقه آغاز و در خرداد سال ۹۴ با حضور رئیس جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی ، هیات وزیران و جمعی از نمایندگان محترم مجلس و مدیران استانی به بهره‌برداری رسید.

نگهداری و مدیریت اثر ماندگار کشور

۵.۲ هکتار مساحت شامل : ۱۲۰ هزار مترمربع زیربنای ساختمان ها ، ۱۲۷۱ باب واحد تجاری ۱۵۲۸ پارکینگ، گودال باغچه ۱۲۰۰ مترمربعی، مسجدسلمان فارسی با مساحت ۴۳۱۰ مترمربع و دارای دومین گنبد بزرگ ایران ، زورخانه، چندین سالن چندمنظوره و فضای سبز به‌ مساحت ۷۰۰۰ مترمربع است.

ضمنا این شرکت پروژه‌های بازار بزرگ نقش اندیشه، پروژه ۵۴۵ واحدی لیلیان پالاس، مجتمع تجاری نگارستان و ارغوان را در قالب شرکت لیلیان لایف مدیریت و نگهداری می‌نماید.

با تیم ۹۰ نفری شامل مدیریت، نیروهای مهندسی عمران، تاسیسات برقی و مکانیکی، نظافت و بهداشت، حراست و امنیت، متخصص ماشین‌آلات، متخصصین فضای سبز و …

ضمنا این شرکت پروژه‌های بازار بزرگ نقش اندیشه، پروژه ۵۴۵ واحدی لیلیان پالاس، مجتمع تجاری نگارستان و ارغوان را در قالب شرکت لیلیان لایف مدیریت و نگهداری می‌نماید.

نگهداری و مدیریت ۱۵ هزار متر مربع حیاط مرکزی ۲۴ دستگاه آسانسور و ۲۸ دستگاه پله برقی و ۱۶ دستگاه چیلر ، جت فن اگزاست ، مخازن مایعات و ۲۲ پمپ آب نما و بسیاری امکانات دیگر فقط در حیطه توانمندی ، تخصص و دانش بالای این شرکت می باشد.

۷۰۰۰ مترمربع فضای سبز

۴۳۱۰ مترمربع مسجد

و در حدود ۱۵۰۰ واحد پارکینگ و …

مجتمع مسکونی لیلیان پالاس

یک پروژه مسکونی خاص که توسط شرکت فنی مهندسی کارکیا کوشک با نیم قرن سابقه فعالیت های ساختمانی در ۹ بلوک ۱۰ طبقه با ۵۴۵ واحد در شهر جدید اندیشه در حال ساخت می باشد و با پیشرفت ۹۵ درصدی در اسفند ماه سال ۱۴۰۲ تحویل مشتریان خواهد گردید.

قدمت، سرعت در اجرا، مشتری مداری، رعایت کیفیت و استاندارها، رمز موفقیت برند لیلیان پالاس بوده است.

مجتمع تجاری اداری ارغوان

این مجتمع توسط شرکت فنی و مهندسی کارکیا کوشک در فاز ۴ اندیشه با مساحت ۴۸ هزار مترمربع در ۱۲ طبقه دارای ۲۶۰  واحد تجاری در ۴ طبقه، ۴۸ واحد اداری در ۳ طبقه، ۳ هزار مترمربع هایپر مارکت رفاه، ۳ هزار مترمربع شهربازی و بولینگ، ۳ هزار مترمربع رستوران و فودکورت بازار دیجیتال موبایل و کامپیوتر، بازار طلا، نقره ، ساعت و عینک یک طبقه کامل آکادمی ورزشی، و چهار طبقه پارکینگ  در سال ۱۳۸۹ شروع به احداث و در سال ۱۳۹۲ افتتاح گردید.

مجتمع تجاری اداری نگارستان

عملیات ساخت این مجتمع توسط شرکت فنی و مهندسی کارکیا کوشک در فاز ۳ اندیشه با مساحت ۵۰ هزار مترمربع در ۸ طبقه دارای سه طبقه تجاری با ۲۶۰ واحد، یک طبقه اداری با ۳۰ واحد، یک طبقه تالار عروسی و رستوران و سه طبقه پارکینگ در سال ۱۳۸۷ آغاز و در سال ۱۳۹۱ افتتاح گردید.

علم تعمیرات و نگهداری
مراحل مدیریت تعمیرات و نگهداری این شرکت

۱. برنامه‌ریزی تعمیرات و نگهداری

ابتدا یک برنامه تعمیرات و نگهداری مطابق با نیازهای تجهیزات و امکانات ساخت و ساز تدوین می کنیم که این برنامه شامل زمانبندی، فرآیندهای اجرایی، و مسئولیت‌های مشخصی می باشد.

۲. تعیین فرآیندهای نگهداری

 برای هر تجهیزات و امکانات، فرآیندهای نگهداری مشخصی تعیین می گردد که این شامل فعالیت‌های روزانه، هفتگی، ماهانه، و سالانه است.

 

۳. آموزش کارکنان

کارکنانی که مسئولیت تعمیرات و نگهداری را دارند، آموزش‌های مرتبط با تجهیزات و روش‌های نگهداری را دریافت میکنند و با این آگاهی مشکلات را شناسایی کرده و به صورت اثربخش برطرف می نمایند.

۴. مستندسازی نگهداری

تمام فعالیت‌های نگهداری در نرم افزار های این شرکت به دقت مستندسازی میشوند. که شامل تاریخچه تعمیرات، قطعات یدکی مورد نیاز، و اطلاعات مربوط به تجهیزات می باشند.

 

۵. تجهیزات و ابزارهای نگهداری

در هر پروژه اطمینان داریم که تجهیزات و ابزارهای لازم برای انجام تعمیرات و نگهداری در دسترس هستند. که این شامل ابزارهای دستی، تجهیزات ایمنی، و تجهیزات تست و اندازه‌گیری می‌شود.

۶. پایش و نظارت مداوم

 پایش مداوم بر وضعیت تجهیزات و امکانات پروژه ها مثل پله برقی ها ، آساسنسور ها ، تجهیزات موتورخانه و پارکینگ و … بسیار اهمیت دارد. استفاده از سیستم‌های پیشگیری از خرابی و سیستم‌های نظارتی این شرکت به تشخیص مشکلات به موقع کمک کند.

 

۷. تعمیرات اضطراری

برای مواجهه با موارد اضطراری و خرابی غیرمنتظره، این شرکت با وجود کارشناسان HSE و اخذ مدارک ISO مرتبط ، دارای  برنامه های تعمیرات اضطراری بوده و تیم‌های عملیات ویژه جذب کرده است.

۸. تحلیل علت خرابی

این شعار ماست :

هرگز تنها علائم خرابی را تعمیر نمی کنیم. بلکه تحلیل علت خرابی را انجام داده تا از تکرار آن در آینده جلوگیری کنیم.

 

مدیریت نگهداری و تعمیرات

از دست آوردهای بزرگ ساخته شده برای این شرکت اهمیت زیادی دارد، زیرا از یک سو به تعمیر و نگهداری درست و به موقع کمک می‌کند و از سوی دیگر ایمنی و راحتی ساکنان و کاربران ساختمانها را تضمین می‌کند و هزینه‌های تعمیرات غیرپیش‌بینی را کاهش می‌دهد.

پیش بینی الزامات نگهداری و تعمیرات (نت) در طراحیهای اولیه

۱. تعیین هدف نت

قبل از هر چیز، هدف و اهمیت نت را در پروژه مشخص می نماییم . آیا هدف اصلی افزایش عمر مفید تجهیزات است؟ آیا بهبود سلامت و ایمنی کارکنان در اولویت قرار دارد؟ یا ممکن است هزینه‌های نگهداری کاهش یابند؟

۲. تشخیص تجهیزات و منابع مهم

تجهیزات و منابع مهمی که برای پروژه ضروری هستند را تشخیص داده که این شامل تجهیزات مکانیکی، الکتریکی، نرم‌افزاری، و منابع انسانی ممکن است.

۳. مشارکت تیم‌های مختلف

تیم‌های مختلفی که در پروژه شرکت می‌کنند، در فرآیند تدوین نت شرکت داده می شوند. این شامل مهندسین، نگهدارندگان، و کارشناسان ایمنی این شرکت می باشد.

۴. تحلیل ریسک‌ها و تهدیدها

برای هر نقطه ضعف و موقعیت تهدیدی که ممکن است بر تجهیزات و تسهیلات تأثیرگذارد، تحلیل ریسک انجام می شود. که شامل تحلیل پایداری، تحلیل ایمنی، و تحلیل موجودیت ممکن است.

۵. انتخاب مواد و تکنولوژی‌های مناسب

مواد و تجهیزات ساختمانی و تکنولوژی‌هایی که به نگهداری و تعمیرات آسان‌تر و کم‌هزینه‌تر کمک می‌کنند تهیه می شوند.( ابزارها-تجهیزات برقی و مکانیکی،نظافتی ، امنیتی و نرم افزارهای مربوطه (نرم افزار مدیریت رصد) )

۶. طراحی فضاهای دسترسی و نگهداری

فضاهای دسترسی به تجهیزات باید در طراحی به درستی در نظر گرفته شوند تا تعمیرات و نگهداری به راحتی انجام شود.

برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی سیستم نت پیشگیرانه PM

۱. تعیین تجهیزات و تسهیلات مورد نیاز

ابتدا باید تمام تجهیزات، ماشین‌آلات، و تسهیلاتی که نیاز به نگهداری پیشگیرانه دارند، شناسایی شده که  این شامل هر نوع تجهیزات مکانیکی، الکتریکی، الکترونیکی و ساختمانی می‌شود.

۲. ثبت اطلاعات تجهیزات

برای هر تجهیزات، اطلاعاتی مثل نام تجهیزات، شماره سریال، تاریخ نصب، تاریخ آخرین تعمیرات و تعمیرات آتی را در یک پایگاه داده نرم افزار خصوصی این شرکت (رصد) ثبت می شود.

۳. تعیین تعمیرات و مراقبت‌های پیشگیرانه

برای هر تجهیزات در نرم افزار رصد ، تعیین می کنیم که چه نوع تعمیرات و مراقبت‌های پیشگیرانه (مثل تعویض قطعات فرسوده یا تنظیف دوره‌ای) باید انجام شود و به چه فاصله‌های زمانی و چه تعمیرکاری.

۴. تنظیم برنامه تعمیرات

بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده، یک برنامه تعمیرات پیشگیرانه برای هر تجهیزات تدوین می شود که این برنامه شامل تاریخ‌های دقیق انجام تعمیرات و نگهداری می باشد.

۵. تخصیص منابع و تیم نگهداری

برای انجام تعمیرات و مراقبت‌های پیشگیرانه، تیم نگهداری متخصص این شرکت شامل کارشناسان فنی تاسیساتی تعیین و منابع لازم برای انجام تعمیرات به آنها تخصیص داده می شود.

۶. آموزش کارکنان

تیم نگهداری و کارکنان مرتبط آموزش‌های لازم را در این شرکت گذرانده اند و می توانند تعمیرات و مراقبت‌های پیشگیرانه را به درستی انجام دهند.

۷. پایش و ارزیابی

مدیران شرکت برنامه تعمیرات پیشگیرانه را به دقت پایش کرده و عملکرد تیم نگهداری و تجهیزات را ارزیابی می کنند و در صورت لزوم، تغییرات و بهبودهای لازم را اعمال می نمایند.

۸. نگهداری پایگاه داده

پایگاه داده این شرکت که شامل اطلاعات تجهیزات و تعمیرات است در سرورهای شرکت کارکیا کوشک ثبت و ضبط گردیده است.

۹. بهبود مستمر

تیم ما از تجربیات و اجرای برنامه تعمیرات پیشگیرانه بهره گرفته و بهبود مستمر در برنامه‌ریزی انجام می دهد.

بهره‌گیری از رویکرد مدل‌سازی اطلاعات ساخت BIM

۱. توسعه مهارت‌ها و آموزش

برای استفاده از BIM ،کارکنان باید آموزش‌های لازم را دریافت کرده اند. این آموزش‌ها شامل نرم‌افزارهای BIM معروف مانند Revit، AutoCAD Civil 3D، و ArchiCAD  می باشند.

۲. تدوین استراتژی BIM

باید استراتژی مشخصی برای استفاده از BIM در پروژه‌های ساخت و ساز تدوین کنید. این استراتژی باید شامل اهداف، فرآیندها، و منابع مورد نیاز باشد.

 

۳. تعیین استفاده از BIM در مراحل مختلف پروژه

BIM در تمام مراحل پروژه‌های ساختمانی این شرکت استفاده می شود، از جمله طراحی، مدل‌سازی، برنامه‌ریزی، اجرا، و نگهداری . همچنین تعیین گردیده که در کدام مراحل BIM می‌تواند بهترین نتایج را برای پروژه‌های ما ایجاد کند.

۴. تعامل بین تیم‌های مختلف

BIM امکان تعامل بهتر بین مهندسین معماری، مهندسین سازه، مهندسین برق و مکانیک، و تیم‌های ساخت و ساز را فراهم می‌کند. فرآیندهایی را تعیین کرده ایم تا تیم‌های مختلف بتوانند به بهترین شکل از اطلاعات مدل BIM استفاده کنند.

۵. پایش پیشرفت پروژه

به شرکت ما این امکان را داده است که پیشرفت پروژه را به دقت پایش کنیم و تغییرات طراحی را به صورت سریع اعمال کنیم . این به مدیریت زمان و هزینه‌ها کمک نموده ( در فایل مدیریت هزینه )

۶. مدیریت تغییرات و اشکالات

با استفاده از BIM، توانسته‌ایم تغییرات و اشکالات در طراحی و اجرا را به سرعت شناسایی و مدیریت کنیم تا تعمیرات اضطراری و تعویق در پروژه‌ها را پیشگیری کنیم.

 

۷. مشارکت مشتری

به باشگاه مشتریان ۲۵۰۰ نفری کارکیاکوشک این امکان را داده تا به صورت تعاملی در فرآیند طراحی و اجرا شرکت کنند و تصمیمات مرتبط با طراحی و مشخصات پروژه را اعتبارسنجی کنند.

۸. توسعه پایگاه داده

اطلاعات مدل BIM را در پایگاه داده‌های این شرکت ذخیره نموده ایم تا به اطلاعات تاریخچه پروژه‌ها دسترسی داشته باشیم و از تجربیات گذشته برای بهبود فرآیندهای آینده استفاده کنیم.

ارائه خدمات پس از فروش شرکت کارکیا کوشک

۱. پاسخگویی به مشتریان

برقراری یک کانال ارتباطی موثر با مشتریان و اطلاع رسانی و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنها در سایت اینستاگرام آپارات و باشگاه مشتریان این شرکت.

 

۲. پشتیبانی فنی

در صورتی که مشتریان به مشکلات فنی برخورد کنند، تیم پشتیبانی این شرکت که فنی، مجرب و آموزش‌دیده است به سرعت مشکلات را رفع می کنند.

۳. اصلاحات و تعمیرات

اگر مشتریان نیاز به اصلاحات یا تعمیرات در پروژه داشته باشند، این شرکت با نیم قرن سابقه درخشان در منطقه غرب استان تهران ، به سرعت و با کیفیت این خدمات را ارائه داده است.

۴. گارانتی

این شرکت تمامی پروژه های ساخته شده اعم از ۹۵۰ واحد مسکونی و ۲۰۰۰ واحد تجاری و … را یکسال بدون قید و شرط گارانتی نموده و تا آخر عمر پروژه به آنها خدمات تعمیر و نگهداری خواهد داد.

۵. پایش و ارزیابی

کارشناسان واحد خدمات مشتریان این شرکت پس از فروش، عملکرد پروژه و مشتریان را پایش نموده و بازخوردهای آن‌ها را جمع‌آوری می کنند. این مهم به ما این امکان را داده تا به بهبود مستمر خدمات پس از فروش بپردازیم.

۶. آموزش مشتریان

مشتریان را در مورد نحوه استفاده از خدمات در رسانه های اجتماعی آموزش می دهیم تا از بهره‌وری بیشتری بهره‌مند شوند و مشکلات کمتری داشته باشند.

۷. مدیریت اشکالات

گر اخطاها و اشکالات رخ دهند، این شرکت به سرعت و با دقت آن‌ها را تشخیص داده و رفع می نماید. همچنین مدیران با تجربه این شرکت به مشتریان اطمینان می دهند که مسئولیت رفع مشکلات را برعهده دارند.

۸. تحقیق و توسعه

کارکیا کوشک به دنبال بهبود مستمر خدمات پس از فروش خود بوده و از واحد تحقیق و توسعه و هوش مصنوعی در این حوزه استفاده می نماید.(بخش مدیریت منابع انسانی)

رعایت الزامات مبحث ۲۲ مقررات ملی ساختمان

۱. آگاهی از مقررات ملی

تیم‌های مهندسی و اجرایی کارکیاکوشک به دقت مقررات ملی ساختمان را مورد بررسی قرار داده و با آن‌ها آشنا هستند. این مقررات شامل استانداردها و دستورالعمل‌هایی است که برای طراحی و اجرای سیستم‌های مکانیکی و الکتریکی در ساختمان‌ها لازم است.

۲. تخصیص منابع مالی و انسانی

برای رعایت الزامات مبحث ۲۲، کارکیاکوشک با نیم قرن تجربه در حوزه ساخت و ساز منابع مالی و انسانی کافی را تخصیص داده و تیم‌های مهندسی و اجرایی مجرب را استخدام نموده. ۳. تدوین نقشه‌های دقیق: نقشه‌های دقیقی از تمام سیستم‌های مکانیکی و الکتریکی ساختمانهای بازار،لیلیان پالاس ، ارغوان و نگارستان تدوین شده که این نقشه‌ها به صورت دقیق و مطابق با مقررات ملی می باشند.

۳. تدوین نقشه‌های دقیق

نقشه‌های دقیقی از تمام سیستم‌های مکانیکی و الکتریکی ساختمانهای بازار،لیلیان پالاس ، ارغوان و نگارستان تدوین شده که این نقشه‌ها به صورت دقیق و مطابق با مقررات ملی می باشند.

 

۴. استفاده از مصالح با کیفیت

انتخاب مصالح با کیفیت بالا برای سیستم‌های مکانیکی و الکتریکی از اهمیت بسیاری برای این شرکت برخوردار است. این مصالح با استانداردها و مقررات ملی سازگار هستند.

۵. پایش و ارزیابی مستمر

کارکیاکوشک پروسه طراحی و اجرا را به دقت پایش نموده و اطمینان حاصل میکند که سیستم‌های مکانیکی و الکتریکی به درستی و بر اساس مقررات اجرا می‌شوند.

 

 

۶. آزمون و اجرای آزمایشات

پس از نصب سیستم‌های مکانیکی و الکتریکی، آزمون‌های مورد نیاز برای اطمینان از عملکرد صحیح اجرا شود. تیم های نظارت نظام مهندسی و شرکت عمران اندیشه و شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید بر عملکرد این شرکت نظارت مجدد می نمایند.

۷. مستندسازی

تمام مراحل طراحی، اجرا، و آزمایش‌ها به دقت در نرم افزار تدکار مستندسازی میشوند. این اطلاعات مهم برای ارائه به مشتری و برای نگهداری و تعمیرات در آینده استفاده خواهند شد.

 

 

۸. شناسنامه پروژه و واحد تحویل

پس از اتمام پروژه، شناسنامه پروژه به مشتری تحویل می گردد که شامل تمام اطلاعات مورد نیاز برای استفاده از سیستم‌های مکانیکی و الکتریکی در ساختمان است.

گواهینامه‌های صلاحیت پیمانکاری
نرم‌افزارهای مورد استفاده

۱. نرم افزار تدکار

به جهت استفاده در موارد زیر :
متره – برآورد – آنالیزومتره – صورت وضعیت – تعدیل -مابه التفاوت
دامنه مناسبترین قیمت پیشنهادی-محاسبه مترمربع زیربنا
امور قرادادها و حق الزحمه مشاور
کنترل پروژه و کارگاه

۲. نرم افزار کاوش

به جهت استفاده در موارد زیر :
ثبت قرارداد و تهیه صورت حساب و دستمزد و کارکرد 
پیمانکاران، کارفرمایان، کارمندان، کارگران، فروشندگان مصالح، شرکا،
ثبت انواع هزینه ها به تفکیک پروژه (هزینه حقوق و دستمزد، خرید مصالح، اداری و…)
مشاهده انواع  نمودارهای کنترلی و مدیریتی هزینه و سود و زیان هر پروژه
گزارش دفتر روزنامه-دفترکل و ترازنامه-مالیات ارزش افزوده و …
تهیه گزارش از گردش حسابهای بانکی، صندوق، تنخواه و… به تفکیک هر پروژه
تهیه لیست بدهکاران و بستانکاران به تفکیک پروژه ها
ورود و خروج و ثبت اطلاعات مصالح و انبار هر پروژه به تفکیک

۳. نرم‌افزار میزیتو

به جهت استفاده در موارد زیر :
مدیریت پروژه و تعریف پیگیری و کنترل وظایف 
گفتگوی آنلاین در قالب گروه‌ و کانال اطلاع‌رسانی
ویدیو کنفرانس
مدیریت مکاتبات سازمانی و نامه‌ها
مدیریت ارتباط با مشتریان CRM
مانتیورینگ یکپارچه پروژه‌ها

۴. نرم افزار رصد

به جهت استفاده در موارد زیر :
خدمات پس از فروش (استقرار، آموزش، پشتیبانی)
نگهداری و ثبت کارکرد اموال تجهیزات و امکانات مجتمع
دریافت و پرداخت هزینه ها ، شارژ ، قبوض و …
امور مشتریان (CRM)
مدیریت منابع سازمانی مجتمع (ERP)
بهره گیری از هوش تجاری در مدیریت و نگهداری مجتمع های مسکونی تجاری اداری BI(Business Intelligence)
بهره گیری از سیستم مدیریت فرآیندی(BPMS)
بهره مندی از فضای شبکه های ارتباطی

۴. نرم افزار و باشگاه مشتریان دایرکت

به جهت استفاده در موارد زیر :
ایجاد و گسترش باشگاه مشتریان ۲۵۰۰ نفری با نیم قرن قدمت
نظرسنجی از مشتریان
کارت ویزیت پیامکی
امور مشتریان (CRM)
ارسال پیامک های گروهی ، اطلاع رسانی ،
مدیریتی ، تبریکات و تخفیفات و …
ارسال صورت حساب هزینه های مدیریت نگهداری
و تعمیرات تجهیزات ساختمان
بهره مندی از فضای شبکه های ارتباطی