لیلیان پالاس

یک پروژه مسکونی خاص که توسط شرکت فنی مهندسی کارکیا کوشک با نیم قرن سابقه فعالیت های ساختمانی در ۹ بلوک ۱۰ طبقه با ۵۴۵ واحد در شهر جدید اندیشه در حال ساخت می باشد و با پیشرفت ۹۵ درصدی در اسفند ماه سال ۱۴۰۲ تحویل مشتریان خواهد گردید.

قدمت، سرعت در اجرا، مشتری مداری، رعایت کیفیت و استاندارها، رمز موفقیت برند لیلیان پالاس است.

مدل مالی اقتصادی

مدل مالی ابزاری برای پیش‌بینی و تحلیل عملکرد مالی یک شرکت، پروژه یا سرمایه‌گذاری است. این ابزار به صورت ریاضی و با استفاده از فرمول‌ها و روش‌های محاسباتی، سودآوری، نقدینگی، سرمایه‌گذاری و سایر جنبه‌های مالی یک پروژه یا شرکت را پیش‌بینی می‌کند.

در داخل یک شرکت، مدیران از مدل سازی مالی برای تصمیم گیری در مورد موارد زیر استفاده می‌کنند:

  • افزایش سرمایه (بدهی و یا حقوق صاحبان سهام)
  • خرید (کسب و کار و یا دارایی)
  • رشد کسب و کار به صورت ارگانیک (به عنوان مثال، افتتاح فروشگاه‌های جدید، ورود به بازارهای جدید و غیره)
  • فروش یا واگذاری دارایی ها و واحدهای تجاری
  • بودجه بندی و پیش بینی (برنامه ریزی برای سال های آینده)
  • تخصیص سرمایه (اولویت بندی پروژه‌های سرمایه گذاری)
  • تجزیه و تحلیل صورت های مالی / تحلیل نسبت
Model

۱. هزینه‌های اولیه

شامل هزینه‌های خرید زمین، مصالح، تجهیزات، و هزینه‌های مرتبط با آماده‌سازی محل ساخت و زمین‌آماده‌سازی

۲. هزینه‌های ساخت و اجرا

شامل هزینه‌های مربوط به ساخت و اجرای پروژه‌ ، شامل دستمزد کارگران، مصالح، تجهیزات، حمل و نقل، و هزینه‌های مرتبط با اجاره تجهیزات.

۳. هزینه‌های مدیریت و مهندسی

شامل هزینه‌های مدیریت پروژه، مهندسی، طراحی، مدیریت دقیق منابع، و هزینه‌های نظارت بر پروژه.

۴. هزینه‌های مالی

شامل هزینه‌های بهره و سود کلیه منابع مالی مورد استفاده برای پروژه‌ها (بدهی‌ها، تسهیلات بانکی، وام‌ها).

۵. درآمد

شامل درآمدهایی که از فروش و اجاره واحدهای پروژه لیلیان پالاس بدست می آید.

۶. سودآوری

محاسبه سود خالص پس از کسر تمامی هزینه‌ها از درآمد.

۷. ارزیابی ریسک

ارزیابی موارد مخاطره‌آمیزی ممکن که بر پروژه تأثیر گذاشته و خواهد گذاشت ، مانند تغییر در نرخ ارز، تغییرات در بازار مصالح ساختمانی، و تغییر در مقررات و قوانین ساختمانی.

۸. تصمیم‌گیری‌های استراتژیک

مدل مالی و اقتصادی به کسب و کار لیلیان پالاس کمک می‌کند تا تصمیمات استراتژیکی مانند تعیین قیمت واحدهای ساختمانی، انتخاب پروژه‌های مناسب برای شرکت، و تخصیص منابع را اتخاذ کند.

۹. توانایی تأمین مالی

ارزیابی توانایی کسب و کار برای تأمین منابع مالی برای پروژه‌ و پرداخت به موقع هزینه‌ها.

پیگیری و مدیریت مالی

بعد از اخذ وام، پیگیری و مدیریت مالی به دقت انجام گرفت که شامل نظارت بر میزان مصرف وام در پروژه ، اطمینان از کنترل هزینه‌ها و رسیدگی به هر مشکل مالی ممکن بود.

برنامه ریزی بازپرداخت وام

یک برنامه بازپرداخت دقیق برای وام تهیه گردید که شامل میزان اقساط ماهیانه، مهلت بازپرداخت، و نحوه تأمین مالی این اقساط بود. و اطمینان از اینکه پروژه قادر به پرداخت اقساط به موقع است.

تحلیل مالی پروژه

با استفاده از مستندات تهیه شده، تحلیل مالی دقیقی از پروژه انجام گردید که  این تحلیل شامل ارزیابی سودآوری، بازگشت سرمایه، و ارزیابی ریسک‌های مالی بود.

تهیه مستندات مورد نیاز

مستندات مورد نیاز برای اخذ وام تهیه شد که شامل برنامه‌های پروژه، تخمین هزینه‌ها، پروفرمای اقتصادی، و اطلاعات مربوط به سابقه شرکت کارکیاکوشک بود.

۱. استراتژی فروش

لیلیان پالاس در مقاطع زمانی مختلف پروژه براساس مقتضیات اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی و متناسب با مدل اقتصادی مالی خود ، اقدام به پیش فروش واحدهای پروژه با قیمت گذاری مناسب براساس هزسنه های ساخت و بالاسری نمود و  قدمت-شهرت و کیفیت بالا در ساخت باعث گردید در این زمینه موفق باشد.

۲. استراتژی بازاریابی و تبلیغات

این پروژه براساس استراتژی بازاریابی خود با نیم قرن سابقه در منطقه عمل نمود که این شامل باشگاه مشتریان ۲۵۰۰ نفری ،تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی، نمایشگاه‌ها، و ایجاد سایت‌های مخصوص پروژه‌ه می‌شود.

۳. مدیریت قراردادها

پس از جذب مشتریان، مدیریت قراردادهای پیش‌فروش برای لیلیان پالاس دارای اهمیت است. قراردادهای مشتریان لیلیان پالاس با دقت تدوین و در نظرگرفتن شرایط و تعهدات هر دو طرف تدوین گردید.

۴. پشتیبانی پس از فروش

فروش پایان کار نیست ، آغاز تعهد لیلیان پالاس است. در واحد امور مشتریان CRM ما تمامی مراحل تحویل واحد ، پیگیری نواقص و خدمات پس از فروش را ارائه می دهیم. همچنین در قالب زیرمجموعه لیلیان لایف ما از پروژه بصورت مادام العمر نگهداری خواهیم کرد که این موضوع باعث آرامش خاطر مشتریان گردیده است.

۱. برنامه‌ریزی و مدیریت

ابتدا نیازهای مصالح مورد نیاز برای پروژه ساخت ۵۴۵ واحد مسکونی پروژه لیلیان پالاس تعیین گردید. این شرکت با توجه به نیم قرن تجربه با تمامی تامین کنندگان معتبر قرارد داد همکاری داشته و همیشه در تلاش برای جذب تامین کنندگان جویای نام است.

۲. انتخاب تامین کنندگان

با توجه به تحقیقات و براساس برنامه ریزی مدیر پروژه ، تامین کنندگانی که تمام شرایط مکفی را داشته باشند انتخاب می گردد. قیمت، کیفیت مصالح، تامین به موقع و سابقه کاری از عوامل مهم برای انتخاب تامین کننده‌ها هستند.

۳. مذاکره و تهیه قرارداد

با تامین کنندگان انتخاب شده، مذاکره انجام میگیرد و قراردادهای لازم تنظیم می شود . ضمنا در قرارداد ها بحث تامین مصالح در قبال دریافت واحد مسکونی ملحوظ میشود.

۴. مدیریت تامین مصالح

در طول پروژه، مصالح به موقع تامین شده و ازیابی لازم توسط واحد کنترل کیفیت برای اطمینان از استفاده از مصالح با کیفیت انجام میشود. همچنین، ارتباط مداوم با تامین کنندگان برای حفظ تعامل و رفع هر گونه مشکل یا تغییر در طول پروژه در نرم افزار میزیتو ERP   انجام می گیرد.

براساس این سیاست این پروژه توانسته با بیش از ۲۵ پیمانکار در طول پروژه در قبال دریافت مصالح و تجهیزات ، تعداد ۵۰ واحد مسکونی را تهاتر نماید.

وب‌سایت پروژه

ایجاد یک وب‌سایت حرفه‌ای برای پروژه لیلیان پالاس به جهت نمایش امکانات و خدمات پروژه‌ شامل اخبار و رویدادها و گزارش های بازدید مقامات و مسئولین ، وبلاگ مهندسی ، ارتباط مستقیم با مدیران و ارسال نظرات و مشکلات توسط مشتریان ، پروژه های دیگر شرکت ، شرایط خرید و فروش واحدها ، مدیریت و نگهداری مجتمع (لیلیان لایف) و …

حضور در رسانه‌های اجتماعی پرطرفدار

 فعالیت در رسانه‌ اجتماعی اینستاگرام با حدود ۴۲ هزار دنبال کننده ، به ایجاد شهرت برند لیلیان پالاس کمک شایانی نموده و در زمینه  تعامل با مشتریان پیشگام است.

منتشر کردن عکس‌ها و مطالب مرتبط با پروژه‌ و اطلاع رسانی به موقع ، شنیدن نظرات و پیشنهادات ، هم افزایی با دیگر شرکت ها و برندهای معتبر ، از مزایای حضور در این شبکه اجتماعی برای مجموعه ماست.

تولید محتوا

 ایجاد محتوای مفهومی و ارزشمند در وب‌سایت و رسانه‌های اجتماعی توسط کارشناسان فضای مجازی واحد تحقیقات توسعه لیلیان پالاس و شرکتهای ” ترانه فیلم ” و ” اول راه ” و انتشار آنها در شبکه های اجتماعی کمک کرده تا  لیلیان پالاس و شرکت سازنده آن کارکیاکوشک با نیم قرن تجربه به عنوان متخصص در صنعت ساخت و ساز شناخته شوند . این محتوا شامل مقالات تخصصی، ویدئوها، تصاویر، و نمونه‌کارها می باشند.

حضور در نمایشگاه ها و سمینارهای تخصصی صنعت ساختمان

حضور در  نمایشگاه‌ها و رویدادهای معماری و ساختمانی فرصت نمایش پروژه‌ها و ارتباط با مخاطبان را به ما می‌دهد. لیلیان پالاس در این موقعیت ها حاضر و به ارائه امکانات ، خدمات و نوآوری های پروژه خود می پردازد.

منتشر کردن عکس‌ها و مطالب مرتبط با پروژه‌ و اطلاع رسانی به موقع ، شنیدن نظرات و پیشنهادات ، هم افزایی با دیگر شرکت ها و برندهای معتبر ، از مزایای حضور در این شبکه اجتماعی برای مجموعه ماست.

تبلیغات و برگزاری کمپین‌های فروش

این شرکت با توجه به قدمت ، شهرت و خوشنامی در منطقه با ایجاد باشگاه مشتریان ۲۵۰۰ نفری براساس استراتژی و سیاست های تامین مالی پروژه اقدام به تبلیغات هدفمند و تبلیغات فروش نماید. نکته اینکه هیچ وقت از واژه های فوری، بشتابید، زیر قیمت و … استفاده نکرده و لیلیان پالاس یک برند محبوب در میان خریداران بوده است.

استفاده تبلیغاتی از پروژه‌های موفق گذشته

نمونه‌کارها و پروژه‌های موفق گذشته این شرکت شامل ساخت ۹۵۰ واحد مسکونی، ۲۲ باب مدرسه، ۲ باب مسجد، یک باب مجتمع فرهنگی و کتابخانه، بهداری ، ۵ مجتمع تجاری و  پروژه خاص بازار نقش جهان اندیشه به عنوان معرفی از توانمندی‌ها و تجربیات در متقاعد کردن مشتریان و تعیین ارزش این شرکت مؤثر می باشند.