مدیریت برند

لیلیان پالاس

یک پروژه مسکونی خاص که توسط شرکت فنی مهندسی کارکیا کوشک با نیم قرن سابقه فعالیت های ساختمانی در ۹ بلوک ۱۰ طبقه با ۵۴۵ واحد در شهر جدید اندیشه در حال ساخت می باشد و با پیشرفت ۹۵ درصدی در اسفند ماه سال ۱۴۰۲ تحویل مشتریان خواهد گردید.

قدمت ، سرعت در اجرا ، مشتری مداری ، رعایت کیفیت و استاندارها ، رمز موفقیت برند لیلیان پالاس بوده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تعریف برند لیلیان پالاس

لیلیان به معنای نوعی گل، نور، شاد، مدرن و فعال است و  پالاس به معنای مجموعه ، قصر و کاخ است.

لوگو برند لیلیان پالاس

ضمن نگارش کلمه لیلیان ترکیبی است از دایره ای خورشید شکل استعاره از نور و نماد ساختمان های بلندمرتبه خلاق و مدرن.

شعار

لیلیان پالاس؛ مجتمع مسکونی خاص

۱. ایجاد رقابت ونوآوری در منطقه

لیلیان پالاس برای اولین بار در منطقه غرب استان تهران

 اجرای فیبر نوری تا داخل واحد ، اجرای سیستم اعلام و اطفای حریق (فول اسپلینکلر) ، اجرای سیستم شوتینگ زباله ، اجرای، هوشمندسازی واحد ، اجرای دو راه پله اضطراری و درب های ضد حریق ، مجهز به واحد خدمات فنی و نظافتی ، سوپرمارکت آنلاین ، روف گاردن ، اتاق گیمینگ و مهدکودک و … اقدام نموده است.

۲. ارتقا کیفیت و اعتماد

نقاط قوت و منحصر به فرد در کسب و کار ما نیم قرن تجربه ، تخصص و کیفیت بالا در اتمام بیش از ۳۵ پروژه است.

۳. تفاوت آفرینی

ارتقاء کیفیت ساخت، پیشگامی در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و ارائه خدمات عالی به مشتریان، در متمایز کردن برند لیلیان پالاس کمک شایانی نموده است.

۴. بازاریابی

استفاده از استراتژی‌های بازاریابی مناسب و جا انداختن برند لیلیان پالاس در ذهن و قلب مردم منطقه و استفاده از رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات در مجلات تخصصی، و حضور در نمایشگاه‌ها و رویدادهای مرتبط

شهرت پروژه

قدمت این شرکت

پروژه لیلیان پالاس توسط شرکت فنی مهندسی رتبه یک کارکیاکوشک با بیش از نیم قرن تجریه ، کیفیت و عمل به تعهدات ساخته شده است .

بازاریابی پروژه

برای ایجاد شهرت پروژه، ما از استراتژی‌های بازاریابی مناسب استفاده کردیم. که این شامل استفاده از باشگاه مشتریان ۲ هزارنفری ، وب‌سایت، رسانه‌های اجتماعی، مجلات تخصصی، و تبلیغات هدفمند می‌شود.

تجربه مثبت مشتریان

اجرای با کیفیت پروژه‌ها و ارائه تجربه مثبت به مشتریان توانسته به محبوبیت پروژه‌های این شرکت کمک کند. ۳۵ پروژه موفق این شرکت برگ زرینی در دفتر خاطرات مردم منطقه است.

ارزیابی و بازخورد

ارزیابی مداوم عملکرد پروژه‌ها و جلب بازخورد مشتریان توسط واحد CRM و امور مشتریان این شرکت ، به ما این امکان را می‌دهد تا اشکالات را برطرف و اصول بهره‌وری را در پروژه‌های آتی اعمال کنیم.

نمایشگاه‌ها و رویدادهای تخصصی

ما با شرکت در نمایشگاه‌ها و رویدادهای حوزه ساختمان ضمن معرفی دستاوردهای خود ، با برقراری ارتباط با مشتریان ، همکاران و تامین کنندگان  در صنعت ساختمان ارتباط برقرار می کنیم.

مشارکت در پروژه‌های اجتماعی

شرکت در پروژه‌های اجتماعی و مسابقات ورزشی و فرهنگی ، برگزاری مسابقات فوتبال، والیبال و دارت ، برگزاری رویداد های مناسبتی مثل روز درختکاری، روز کارگر، روز معلم ، روز مهندس ، روز فناوری و برگزاری مراسم افطاری .

ارتقاء مستمر

به منظور حفظ و ارتقاء شهرت پروژه‌  لیلیان پالاس ، واحد تحقیق و توسعه و امور مشتریان به صورت مستمر بررسی عملکرد و ارائه راهکار جهت بهبود و توسعه کسب و کار مجموعه می باشد.

خوشنامی پروژه

۱. سابقه درخشان

پس از نیم قرن فعالیت موفق در صنعت ساختمان، شرکت کارکیاکوشک سازنده پروژه ، با سابقه درخشان بعلت کیفیت بالای پروژه های به اتمام رسیده و عمل به تعهدات خود ، خوشنام ترین پیمانکار منطقه گردیده که همین موضوع سبب خوشنامی و محبوبیت بالای پروژه لیلیان پالاس است.

۲. کیفیت بالا

یکی از عوامل مهم در خوشنامی پروژه، ارائه کیفیت بالا در اجرای آن است. لیلیان پالاس که با دقت و کیفیت ساخته شده است ، به عنوان نمونه‌ ای موفق در صنعت ساختمان شناخته می‌شود.

۳. تکنولوژی و نوآوری

استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و نوآوری‌های جدید مانند اجرای فیبر نوری برای اولین بار در منطقه ، منجر به رشد فرهنگ ساخت و ساز در منطقه گردیده است.

 

۴. رضایت مشتریان

احترام به مشتریان و تأمین نیازهای آنها برای ما اهمیت زیادی دارد. مشتریان لیلیان پالاس در ارتباط مستقیم با مدیران از طریق سایت ، اینستاگرام ، پنل مشتریان و سامانه رصد هستند.

۵. ارزیابی و بهبود مستمر

شعار ما این است : فروش پایان کار نیست و آغاز یک تعهد است.ارزیابی مداوم عملکرد پروژه‌ حتی پس از فروش آن و جلب بازخورد از مشتریان جزو وظایف واحد امور مشتریان و مجموعه مدیریت و نگهداری لیلیان پالاس می باشد.

۶. رعایت استاندارها

رعایت استاندارهای صنعت ساخت و ساز و محیط زیست مثل عدم استفاده از آب شرب ، حذف کاغذ در مکاتبات اداری ، انرژی خورشیدی ، دفع مناسب پسماند های ساختمانی و … به خوشنامی لیلیان پالاس کمک نموده است.

وجه تمایز و ویژگی‌های پروژه

۱. طراحی و معماری منحصر به فرد

لیلیان پالاس تنها پروژه مسکونی بلند مرتبه با نما و شکل خاص در منطقه است. به صورتی که مشتریان انتخاب آن را ترجیح می دهند. ( محوطه بدون خودرو، روف گاردن و فضای سبز خاص، تعداد طبقات و نوع جایگیری بلوک ها و …)

۲. زمان‌بندی و مدیریت کار

این پروژه با توجه به چالش های متعدد اقتصادی سیاسی و شیوع ویروس کرونا در کشور ، با مدیریت هزینه و زمان طبق زمانبندی و با کیفیت مناسب به اتمام رسیده است.

۳. استفاده از تکنولوژی در ساخت و بهره برداری

این پروژه با داشتن واحد تحقیق و توسعه و استفاده از نرم افزارها و مدیریت هوشمند ، هم در زمان ساخت و هم در مدیریت نگهداری آتی از سایر پروژه های منطقه متمایز است.(نرم افزارهای تدکار،میزیتو،چت بات،رصد،کاوش،CRM،ERP)

۴. ایمنی و بهداشت حرفه‌ای

رعایت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای HSE و استفاده از استانداردهای ISO به افزایش ایمنی پروژه و کیفیت اجرا کمک نموده و این مجموعه را نزد ادارات عمران ، کار ، بهداشت و نظام مهندسی متمایز کرده است.

۵. خدمات پس از اتمام پروژه

مدیریت و نگهداری، تعمیرات و پشتیبانی این پروژه بر عهده شرکت سازنده (کارکیاکوشک) می باشد که همین امر باعث اعتماد بیشتر مشتریان گردیده.

برنامه‌های برندسازی و کمپین تبلیغاتی و فروش‌

۱. وب‌سایت پروژه

ایجاد یک وب‌سایت حرفه‌ای برای پروژه لیلیان پالاس به جهت نمایش امکانات و خدمات پروژه‌ شامل اخبار و رویدادها و گزارش های بازدید مقامات و مسئولین ، وبلاگ مهندسی ، ارتباط مستقیم با مدیران و ارسال نظرات و مشکلات توسط مشتریان ، پروژه های دیگر شرکت ، شرایط خرید و فروش واحدها ، مدیریت و نگهداری مجتمع (لیلیان لایف) و …

۲- حضور در رسانه‌های اجتماعی پرطرفدار

 فعالیت در رسانه‌ اجتماعی اینستاگرام با حدود ۴۲ هزار دنبال کننده ، به ایجاد شهرت برند لیلیان پالاس کمک شایانی نموده و در زمینه  تعامل با مشتریان پیشگام است.

منتشر کردن عکس‌ها و مطالب مرتبط با پروژه‌ و اطلاع رسانی به موقع ، شنیدن نظرات و پیشنهادات ، هم افزایی با دیگر شرکت ها و برندهای معتبر ، از مزایای حضور در این شبکه اجتماعی برای مجموعه ماست.

۳. تولید محتوا

 ایجاد محتوای مفهومی و ارزشمند در وب‌سایت و رسانه‌های اجتماعی توسط کارشناسان فضای مجازی واحد تحقیقات توسعه لیلیان پالاس و شرکتهای ” ترانه فیلم ” و ” اول راه ” و انتشار آنها در شبکه های اجتماعی کمک کرده تا  لیلیان پالاس و شرکت سازنده آن کارکیاکوشک با نیم قرن تجربه به عنوان متخصص در صنعت ساخت و ساز شناخته شوند . این محتوا شامل مقالات تخصصی، ویدئوها، تصاویر، و نمونه‌کارها می باشند.

۴. حضور در نمایشگاه ها و سمینارهای تخصصی صنعت ساختمان

 حضور در نمایشگاه‌ها و رویدادهای معماری و ساختمانی فرصت نمایش پروژه‌ها و ارتباط با مخاطبان را به ما می‌دهد. لیلیان پالاس در این موقعیت ها حاضر و به ارائه امکانات ، خدمات و نوآوری های پروژه خود می پردازد.

منتشر کردن عکس‌ها و مطالب مرتبط با پروژه‌ و اطلاع رسانی به موقع ، شنیدن نظرات و پیشنهادات ، هم افزایی با دیگر شرکت ها و برندهای معتبر ، از مزایای حضور در این شبکه اجتماعی برای مجموعه ماست.

۵. تبلیغات و برگزاری کمپین‌های فروش

 این شرکت با توجه به قدمت ، شهرت و خوشنامی در منطقه با ایجاد باشگاه مشتریان دو هزار نفری براساس استراتژی و سیاست های تامین مالی پروژه اقدام به تبلیغات هدفمند و تبلیغات فروش نماید.

نکته اینکه هیچ وقت از واژه های فوری، بشتابید، زیر قیمت و … استفاده نکرده و لیلیان پالاس یک برند محبوب در میان خریداران بوده است.

۶. استفاده تبلیغاتی از پروژه های موفق گذشته

نمونه‌کارها و پروژه‌های موفق گذشته این شرکت شامل ساخت ۹۵۰ واحد مسکونی، ۲۲ باب مدرسه، ۲ باب مسجد، یک باب مجتمع فرهنگی و کتابخانه، بهداری ، ۵ مجتمع تجاری و  پروژه خاص بازار نقش جهان اندیشه.

به عنوان معرفی از توانمندی‌ها و تجربیات در متقاعد کردن مشتریان و تعیین ارزش این شرکت مؤثر می باشند.

رکودشکنی‌ها