فیبر نوری
پنجره UPVC
درب ضدسرقت
Previous
Next
امکانات واحدها
پنجره UPVC
درب ضد سرقت
درب اتاق‌ها HDF
سرمایش Split
گرمایش رادیاتور
لوله‌کشی فاضلاب PushFit
لوله‌کشی آب سرد و گرم و گرمایش پنج لایه
سیستم اعلام و اطفاء حریق
فیبر نوری
pvc-t

پنجره UPVC و دوجداره

اکثر افراد برای بالا بردن امنیت و حفاظت ساختمان خود از پنجره دوجداره استفاده می‌کنند. پنجره‌های دوجداره دارای مزایای بیشتری می‌باشد که مهم‌ترین آن جلوگیری از اتلاف انرژی و هم‌چنین به خاطر وجود لایه‌های عایق داخل پروفیل آلودگی صوتی کاهش پیدا می‌کند. کلیه پنجره های نصب شده در مجتمع مسکونی لیلیان پالاس از نوع upvc و با شیشه دوجداره با برند وین تک می باشد 

Door

درب ورودی ضدسرقت

درب ضدسرقت به دلیل ساختاری که دارد نسبت به درب‌های معمولی مقاوم‌تر و دارای امنیت بسیار بالاتری است. درب‌های ضدسرقت از نظر ساختار کلی یعنی قفل، لولا و جنس با درب‌های معمولی متفاوت است. دربهای ضدسرقت بسیار تقویت شده‌اند و تقریبا در صورت قفل شدن غیرقابل باز شدن هستند.

HPL-Doors

درب اتاق‌ها HDF

درب HDF از یک چهارچوب چوبی که اغلب از نوع چوب روسی است، ساخته می‌شود و داخل این چهارچوب، بصورت لایه‌های شبکه‌بندی شده از فیبر پر می‌شود و سپس دولایه فیبر HDF در زیر و روی چهارچوب نصب می‌شود. درب‌های HDF نسبت به MDF فشرده‌تر و به نسبت نازک‌تر و متراکم‌تر است. درب‌های HDF در اثر گرما منقبض و منبسط نمیشوند، بنابراین می‌توان اطمینان حاصل کرد که از نظر ابعادی پایدارند و تغییر نمی‌یابند.

Split

سرمایش Split

اسپلیت به معنای دو تکه بوده و از دو واحد یا یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده است، یونیت خارجی یا اپراتور در بالکن نصب خواهد شد و یونیت داخلی کولر گازی به صورت دیواری توسط مالک نصب می گردد و می‌تواند چندین مکان را به‌طور همزمان تهویه کند.

heating

گرمایش رادیاتور

می‌توان گفت رادیاتورها یکی از مطمئن‌ترین و راحت‌ترین سیستم‌های گرمایشی هستند که که آب گرم وارد رادیاتور ها شده و از خروجی رادیاتور آب با دمای پایین برگشته و دوباره گرم می‌شود. محل نصب پکیج داخل بالکن جانمایی گردیده که توسط مالک نصب خواهد شد

Piping

لوله‌کشی فاضلاب PushFit

سیستم پوش فیت به دلیل استفاده از نوعی خاص از پلی پروپیلن در برابر حرارتی بالا مقاوم بوده و در شرایط آتش‌سوزی هم ایمن و خود اطفاء می‌باشند. در سیستم پوش‌فیت هریک از اتصالات و لوله‌ها از یک سو دارای سوکتی می‌باشند که در آن یک حلقه آب‌بندی جای دارد و می‌توان انتهای بدون سوکت آن را به راحتی و با اندکی فشار به درون سکوت لوله و یا اتصال بعدی وارد نمود. با توجه به ماهیت وصل شدن قطعات به یکدیگر این سیستم پوش فیت (Push Fit) نامیده می‌شود.

Faucet-Icon

لوله‌کشی آب سرد و گرم و گرمایش پنج لایه

پس از منسوخ شدن روش لوله‌کش گالوانیزه و پس از اینکه لوله‌های پلیمری هم بخصوص در لوله‌کشی گرمایش خیلی خوب جواب نداد رونمایی از لوله‌های ۵ لایه تحول عظیمی را در لوله‌کشی ایجاد کرد. 

fire-control

سیستم اعلام و اطفاء حریق

امروزه از سیستم‌های اعلام حریق به‌طور گسترده در ساختمان‌ها و اماکن مسکونی، اداری و صنعتی استفاده می‌شود، تا در مواقع بروز آتش‌سوزی به موقع به ساکنین ساختمان اطلاع داده شود. با این کار خسارت‌های ناشی از حریق به حداقل می‌رسد و حتی‌الامکان از تلفات جانی جلوگیری می‌شود. با توجه به پیشرفت فناوری در سال‌های اخیر، این سیستم‌ها از نظر ساخت و عملکرد قطعات، بسیار متحول شده‌اند. در مجتمع مسکونی لیلیان پالاس از مجهزترین سیستم اعلام و اطفاء حریق استفاده شده است.

Fiber

شبکه فیبر نوری

در حال حاضر استفاده از کابل های فیبر نوری گزینه بسیار مناسبی برای رفع کندی سرعت اینترنت است. به این مدل شبکه‌ای مخابرات که از تکنولوژی فیبر نوری استفاده شده باشد FTTH می‌گویند. در این مدل، فیبر مستقیما به خانه‌های افراد یا ساختمان‌هایی به صورت آپارتمانی و یا چند طبقه متصل می‌شود. در FTTH فیبر از یک نقطه مرکزی یعنی مخابرات مستقیما به ساختمان‌های آپارتمانی و یا اداری برای ارائه دسترسی به اینترنت پر سرعت کشیده می‌شود.